Mamy dziś studniówkę. 100 dni do wejścia w życie Dyrektywy o sygnalistach.

.

JAK SFINANSOWAĆ APLIKACJĘ?

W tym miesiącu kończy się również III kwartał. Jeśli planujesz budżet na ostatni kwartał lub kolejny rok uwzględnij koszty wdrożenia.

Pomocny może być właśnie ogłoszony konkurs na cyfryzację firmy i zakup licencji na oprogramowanie. Więcej na: https://lnkd.in/e6jTp28c

NASZ KANAŁ SYGNALISTA24.info MOŻESZ ZAKUPIĆ W FORMIE LICENCJI. Zapewnimy kompletne wdrożenie i obsługę na lata.

O DOTACJI BON NA CYFRYZACJĘ

Celem konkursu jest wdrożenie przez MŚP technologii cyfrowych w związku z koniecznością dokonania zmian procesów, sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa w warunkach epidemii chorób zakaźnych u ludzi, w szczególności pandemii COVID-19, lub wzmocnienia odporności na wypadek kolejnych podobnych kryzysów wywołanych stanem epidemii.

Na co można przeznaczyć dofinansowanie?

a) zakup usług programistycznych lub/i zakup oprogramowania gotowego, w tym w formie licencji (z wyłączeniem standardowego oprogramowania biurowego czy księgowego) w celu opracowania lub wprowadzenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent obligatoryjny projektu;

b) zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego lub związanego z przesyłem lub magazynowaniem danych, środków niskocennych, lub/i zakup usług doradczych (w tym branżowych, technologicznych, biznesowych, prawnych) lub/i zakup usług szkoleniowych w celu wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego – komponent fakultatywny projektu.

ILE MOŻESZ OTRZYMAĆ?

Maksymalnie aż 255 000 zł. Całkowity koszt projektu musi zamknąć się w kwocie 300 000 zł. Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu.

Zapraszamy do kontaktu

zespół Doering&Partnerzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Popularne wpisy

Ciekawe publikacje

Zaufali nam między innymi:

Skontaktuj się z nami

kontakt@doering-partnerzy.pl​
rodo, sygnalista: +48 600 210 513
prace b+r: +48 690 495 513​

Zobacz nasze referencje

Skip to content