Mazurskie Legendy. Program 1.3.2. (Polska Wschodnia)

.

Mamy przyjemność poinformować, że nasz klient hotel Mazurski Raj, otrzymał dofinansowanie z programu 1.3.2 POPW (Program Operacyjny Polska Wschodnia).

W ramach projektu nasz klient zrealizuje w ramach jednego rdzenia (Mazurskie Legendy) powiązane ze sobą inwestycje, które będą oferowane w jednej szeroko pojętej lokalizacji. Dzięki temu, oraz dzięki wypracowanym w ramach projektu mechanizmom trwałej współpracy w przyszłości Wnioskodawca (wraz z podmiotami współpracującymi, w tym z Nadleśnictwem Maskulińskim) będą oferować turystom przez cały rok znacznie poszerzony zakres usług turystycznych w ramach unikalnego, całorocznego i sieciowego produktu “Mazurskie Legendy”.

Projekt o wartości 60,7mln zł otrzymał 34,3 mln zł dotacji. To nasz wspólnie największy sukces.

Długa praca i wiele wyrzeczeń nie poszło na marne. Wielomiesięczne zaangażowanie w otrzymaniu pozwoleń i na końcu reprezentacja Wnioskodawcy przez p. Marka Doering podczas dwóch paneli w PARP na najwyższym poziomie. Potwierdza to tym samym naszą skuteczność i ambicje. Życzymy powodzenia pracownikom i właścicielom hotelu w realizacji projektu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Popularne wpisy

Ciekawe publikacje

Zaufali nam między innymi:

Skontaktuj się z nami

kontakt@doering-partnerzy.pl​
rodo, sygnalista: +48 600 210 513
prace b+r: +48 690 495 513​

Zobacz nasze referencje

Skip to content