Informujemy, że podjęliśmy działanie w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

Ustawa z dnia 05.07.2018 o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa

Przedmiotem umowy jest usługa wdrożenia wymagań wynikających z Ustawy z dnia 05.07.2018 o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenia wymagań potwierdzających zwiększenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego u świadczeniodawcy zgodnie z Zarządzeniem nr 68/2022/BBIICD Prezesa Narodowego Fundusz Zdrowia z dnia 20 maja 2022 r. w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców, polegającej na udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej przez podmiot leczniczy Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa teleinformatycznego

Planowane jest osiągnięcie przez zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przez cztery kategorie działań.

Audyty bezpieczeństwa, audyty zgodności

Opracowanie dokumentacji cyberbezpieczeństwa zgodnej z wymaganiami normy ISO/IEC 27001

Szkolenie w zakresie cyberbezpieczeństwa

Analiza i ocena stanu bezpieczeństwa infrastruktury IT

Zadanie jest zgodne z Zarządzeniem nr 68/2022/BBIICD Prezesa Narodowego Fundusz Zdrowia z dnia 20 maja 2022 r., w sprawie finansowania działań w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców. Polega na udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej przez Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

Dziękujemy za zaufanie. Wyznaczonemu zespołowi życzymy powodzenia.

Doering & Partnerzy

Skip to content